خانه Blog دسته‌بندی نشده اهمیت فیلتر حمام در پیشگیری از ریزش مو

اهمیت فیلتر حمام در پیشگیری از ریزش مو

فیلتر حمام و تاثیرات آن برروی جلوگیری از ریزش مو

فیلتر حمام در جلوگیری از ریزش مو اهمیت دارد و از آن جا که بسیاری از مردم در صدد افزایش سلامت مو های خود هستند لذا می توان با یک فیلتر حمام از ریزش مو و آسیب رساندن به آن ممانعت کرد.  در ادامه علل ریزش مو بر اساس مواد موجود در آب بررسی خواهد شد.

برای خرید فیلتر تصفیه آب کلیک کنید!

محققان معتقدند که بیش از نیمی از خانم ها مشکل ریزش مو دارند و تحقیقات نشان داده است که استفاده از فیلتر حمام می تواند این مشکل را تا حدودی در کنار سایر عوامل کنترل نماید. در واقع تاثیر فیلتر حمام در ریزش مو باعث شده تا بخش اعظمی از مردم بتوانند این مشکل بزرگ را که در زیبایی آن ها اثر مهمی دارد، برطرف کنند.
تاثیر آب بر ریزش مو
یکی از علل مهم ریزش مو، استفاده از آب با سختی بالا در شست و شوی مو ها می باشد. در واقع سختی آب باعث ایجاد شوره در سر شده و از آنجا که شوره باعث ضعف ریشه مو می گردد لذا ریزش مو طبیعی خواهد بود.
همچنین ممکن است ایجاد یک لایه از پوست سر مانع از تنفس شود و لذا خطر ریزش مو در این حالت جدی خواهد بود زیرا کلیه ی منافذ پوست بسته می شود.

مطالب مرتبط: دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟ کاملترین توضیحات

کلر موجود در در آب نیز که برای ضدعفونی استفاده می شود خطر بزرگی برای مو های سر محسوب می شود. در واقع کلر باعث سوختگی ریشه ی مو شده و ضعیف شدن آن و ریزش مو امری جدی خواهد بود. اگرچه استفاده از آب ناسالم نیز می تواند تاثیری سوء بر کیفیت مو بگذارد و لذا بهتر است راه حل های موجود برای حذف این مواد را در آب جدی گرفت.
تاثیر فیلتر حمام در ریزش مو
فیلتر حمام یکی از ابداعات جدید بشر بوده که سختی آب را به صورت فاحشی از بین می برد. همچنین با استفاده از تاثیر فیلتر حمام در ریزش مو می توان مو هایی شاداب و با کیفیت داشت. تاریخچه ی استفاده از فیلتر حمام به زمان های های گذشته بر می گردد و از آنجا که با استفاده از فیلتر حمام می توان تصفیه آب را انجام داد، لذا کیفیت آب تولیدی افزایش خواهد یافت و در نهایت آب نرم برای شست و شوی مو در اختیار افراد قرار می گیرد.
علاوه بر تاثیر فیلتر حمام در ریزش مو می توان به حذف خشکی پوست بدن نیز اشاره کرد و از آنجا که تمامی فلزات سنگین و به خصوص سرب در آب حذف می شود لذا کیفیت آب بالاتر خواهد رفت.
عدم رنگ بری یکی دیگر از انواع تاثیر فیلتر حمام در ریزش مو است زیرا بسیاری از افراد و به خصوص خانم ها از تغییر رنگ موی خود پس از شست و شو نگرانند. این خاصیت با استفاده از تصفیه ی آب توسط فیلتر حمام از بین می رود و این نگرانی نیز بر طرف خواهد شد.

مطالب مرتبط: راهنمای کامل روش تصفیه آب فیلتراسیون اپدیت 2020

حذف رسوبات از درون آب توسط فیلتر حمام تاثیر زیادی بر طول عمر انواع شیرآلات موجود در حمام می گذارد و بر کارایی این سیستم نیز کمک می کند.
بسیاری از افراد شادابی و طراوت پوست و موی خود را مرهون استفاده از فیلتر حمام می دانند که بالا رفتن یون منفی درون آب تصفیه شده ی حاصل علت آن می باشد.
تاثیر فیلتر حمام در ریزش مو نشان می دهد که این محصول برای افرادی که به کیفیت پوست و موی خود اهمیت می دهند، مفید بوده و کارایی آن بهتر از استفاده از انواع مواد شیمیایی مختلف می باشد.

اشتراک گذاری:

ممکن است علاقه مند باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *