خانه Blog دسته‌بندی نشده نکات مهم هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی+ آپدیت 99

نکات مهم هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی+ آپدیت 99

تصفیه آب خانگی با ایران فیلتریشن

شرکت ایران فیلتریشن فروشگاه اینترنتی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در انواع مدل و برند است. شما میتوانید به راحتی اطلاعات مفید هر محصول را مطالعه و سپس محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید. در این مقاله به نکات هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازیم. با ما همراه باشید:

نکات مهم که در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید به آن توجه کرد

سال های اخیر خشکسالی در کشور سبب شده تا بسیاری از سفره های آب زیرزمینی و چاه ها از بین برود. بررسی ها نشان می دهد که با افزایش خشکسالی و کمبود آب، اغلب آب های آشامیدنی نیز دستخوش تغییر شده اند. از همین رو دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از لوازم ضروری در منزل به شمار می رود.

با کمبود باران و برف، املاح و مواد معدنی موجود در آب ها افزایش می یابد و همین امر موجب شکل گیری آب سخت در بسیاری از مناطق می گردد. تداوم خشکسالی سبب شده تا دستگاه تصفیه آب خانگی در ورودی آب آشامیدنی قرار گیرد و از ورود املاح و مواد معدنی مازاد به درون آب آشامیدنی جلوگیری نماید. از این رو نکاتی هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید رعایت شود تا محصولی کارآمد و تاثیر گذار تهیه شود.

مطالب مرتبط: نکات مهم هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی+ آپدیت 99

ظرفیت دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی می بایست دارای ظرفیتی باشد که بتوان آب تصفیه شده را جمع آوری نماید. در واقع مخزن دستگاه یکی از عوامل تاثیر گذار در خرید این محصول است. برای منازل و ساختمان های تک واحده ظرفیت کم معادل ۵ تا ۷ لیتر مناسب است اما اگر این دستگاه برای آپارتمان های موجود در یک ساختمان به صورت مشترک استفاده می شود، می بایست این ظرفیت بیشتر گردد.

روش تصفیه آب

یکی از عوامل دخیل در انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، تفاوت در روش های تصفیه ی آب می باشد. استفاده از روش اسمز معکوس در این دستگاه قیمت آن را بالاتر خواهد برد و این در حالیست که با تصفیه با روش های دیگر، قیمت پایین تری دارد.

نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

مراحل تصفیه آب دستگاه تصفیه آب خانگی

هر کدام از مراحل دستگاه تصفیه آب برای حذف برخی از مواد درون آب استفاده می شود و به همین دلیل تعداد مراحل در حذف مواد درون آب اثر گذار است. نوع فیلتر های به کار رفته نیز در حذف مواد نقش دارد و در دستگاه های با روش اسمز معکوس از ۴ یا پنج مرحله برای تصفیه استفاده می شود.

امکانات دستگاه تصفیه آب خانگی

برخی از امکاناتی که روی دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد در خرید این دستگاه موثر است. به عنوان مثال شیر برداشت دستی، شیر تنظیم فشار از جمله پارامتر هایی هستند که به منظور تسهیل استفاده از آب آشامیدنی سالم در این دستگاه ها به کار می روند.

مطالب مرتبط: نکات کلیدی برای خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی

یکی از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، اطلاع از داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه است. همچنین می بایست قطعات مورد نیاز برای تعمیر نیز در این بازار وجود داشته باشد. از این رو اهمیت گارانتی و خدماتی که برای نصب و یا تعمیر ارائه می شود، دخیل در انتخاب و خرید خواهد بود.

شاید بهترین روش برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، شناخت ویژگی های این محصول و نحوه ی کار با آن باشد. هرچه اطلاعات بیشتری در این باره وجود داشته باشد، امکان اشتباه کمتر می شود و به راحتی می توان یک دستگاه تصفیه آب خانگی ایده آل و با عمر طولانی را خریداری نمود.

اشتراک گذاری:

ممکن است علاقه مند باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *