خانه Blog دسته‌بندی نشده نکات کلیدی برای خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

نکات کلیدی برای خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

نکاتی که باید درهنگام خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی به آن توجه کرد

دستگاه تصفیه آب زیرسینکی یکی از محصولات تولید شده برای در این خانواده می باشد که فضای کمتری را اشغال می کند. این دستگاه به دلیل داشتن کارایی و کیفیت می تواند جایگزین انواع دستگاه تصفیه آب با اندازه های بزرگتر برای خانوار ها باشد که بیشتر از هر چیز به مصرف آب وابسته است.

بسیاری از مردم هنگام خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی تلاش می کنند تا به شناخت تفاوت های مختلف این دستگاه با انواع رومیزی بپردازند. غافل از آنکه اگرچه طراحی دستگاه تصفیه آب زیرسینکی بسیار متفاوت از نوع رومیزی آن می باشد اما کاربردی مشابه و یکسان با یکدیگر خواهند داشت.
از آنجا که تامین آب آشامیدنی سالم برای بدن یک ضرورت به حساب می آید لذا رعایت نکات کلیدی برای خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی می تواند راهی برای افزایش اطمینان نسبت به نوع محصول انتخابی باشد.

مطالب مرتبط: دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟ کاملترین توضیحات

ویژگی های دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

بسیاری از کارشناسان نوع طراحی و انتخاب فیلتر در دستگاه تصفیه آب زیرسینکی را با دستگاه تصفیه آب رومیزی علت ایجاد تفاوت می دانند. در واقع فیلتر هایی که در این دستگاه استفاده می شود از نوع کارتریجی و اینلاینی می باشد. این بدین معنا نیست که نوع فیلتر ها با هم متفاوتند بلکه شکل ظاهری آن ها موجب ایجاد این اختلاف شده و در کاربری آن ها هیچ مغایرتی با یکدیگر وجود ندارد.

همچنین قیمت خرید دستگاه تصفیه آب زیر سینکی به دلیل عدم توجه به ظاهر و شکیل کردن آن کمتر است و در فضای زیر سینک و درون کابینت به راحتی جایگذاری می شود.
معمولا دستگاه تصفیه آب زیرسینکی دارای ۶ تا ۷ فیلتر برای آب ورودی است که این تعداد ممکن است در برخی از انواع این دستگاه به ۹ فیلتر نیز برسد. وجود هر یک از فیلتر ها می تواند تاثیر مستقیمی روی کیفیت آب بگذارد و لذا نمی توان یکی از آن ها را در جریان این پروسه حذف نمود.
نکات خرید دستگاه تصفیه آب
در خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی توجه به برخی نکات می تواند بار هزینه ای کمتری را به دنبال داشته باشد و از طرفی می توان کیفیت آب مصرفی و آشامیدنی را نیز بالا برد.

نکته ی قابل توجه در این فرآیند از خرید شناخت میزان حجم تولیدی آب مصرفی می باشد. در واقع در هر یک از انواع دستگاه تصفیه آب ظرفیتی لحاظ شده است که بسته به نوع مصرف خانوار باید از آن استفاده شود. عواملی مانند فیلتر ممبراین، پمپ تخلیه و حجم دستگاه در این ظرفیت اثر گذار خواهند بود. لذا انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب زیرسینکی بسته به میزان مصرف روزانه ی آب آشامیدنی دارد و می تواند مبنای صحیحی برای این انتخاب باشد.

مطالب مرتبط: دستگاه تصفیه آب راهی مناسب برای جلوگیری از آلودگی شیمیایی ناشی از شوینده ها

کیفیت آب منطقه ای نیز یکی از عوامل دخیل در این انتخاب است. در واقع اگرچه آب تصفیه شده به منازل و ساختمان ها ارسال می شود اما حساسیت به کیفیت و سلامت آب آشامیدنی سبب می شود تا از این دستگاه استفاده گردد. یک دستگاه تصفیه آب زیرسینکی باید بتوانند رسوبات مختلف موجود در آب را گرفته و سختی آب را از بین ببرد و این امر با وجود آلاینده های مختلف در هر منطقه تفاوت دارد. در مناطق با آب های با کیفیت پایین استفاده از دستگاه تصفیه آب زیر سینکی با قدرت و کیفیت بیشتر الزامی خواهد بود.
امروزه استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به هزینه های تمام شده برای هر ساختمان و فیلتر و استاندارد های رعایت شده در آن می باشد و همین امر تاثیر زیادی در کیفیت آب مصرفی خواهد گذاشت.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با ایران فیلتریشن

ایران فیلتریشن ارائه دهنده بهترین محصولات حوزه تصفیه آب خانگی با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت است.

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید!

اشتراک گذاری:

ممکن است علاقه مند باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *